Ana Sayfa > Forum
Konu Başlığı Gönderen Email Adresi Yayınlanma Tarihi Cevapla
TSK NOKTASAL OPERASYON oguz solak -oguzsolak38@yahoo.com 29/12/2005 - 6:59:40 AM oku
TSK NOKTASAL OPERASYONLAR YAPMALIDIR.

Türban , AKP , Erbakancılar, fetullahcılar, cemaatler konusunda Ordunun düştüğü tuzak, hiç affedilir gibi değil. Maalesef halkımız da benzeri bir gafletin içerisinde. Türban takan, sakal koyan insanları, islamiyetin temsilcisi, referans makamı olarak görüyorlar. Halbuki bu tip insanların büyük kısmı ALLAH a bile inanmazlar. Materyalizm ve cinsellikten başka bir şey bulamazsınız beyinlerinin kıvrımlarında. O zaman ister istemez Ordumuz ile ilgili İnsanın aklına şu sorular takılıyor:
1- Bu insanların birçoğunun dinle alakası olmadığını, yaşamlarını saplantılarının yönlendirdiğini, yapamadıklarını türbana , sakala sığınarak hallettiklerini göremedi mi Türk Silahlı Kuvvetleri.
2- Eğer bunların iç yüzünü gördüyse, niye laiklik yarışına girdi bu sahte insanlarla.
3- Kendilerini masum göstererek , ezilmişleri oynayarak , Silahlı kuvvetleri din düşmanı gibi algılatarak ,bir kenara sindiler, puan üstüne puan topladılar. Buna niye aynı taktikler ile karşılık vermediler.
4- Bu yapılan tuzaklar o kadar basitti ki, silahlı kuvvetlerimiz bunu nasıl yedi.
5- Kendimi bildim bileli Erbakan - AKP çizgisinde olanların hiçbirisi ATATÜRK ü sevmez, TÜRK SİLAHLI
KUVVETLERİNİ sevmezler. Bu değerler hakkında atmadıkları iftira ve çamur kalmamıştır. Hal böyle iken, HÜKÜMET olan ve Kanun çıkartma çoğunluğu elinde olan bu insanların geleceğimize ait yıkımlar yaptıklarını görmüyorlar mı. Türk Silahlı Kuvvetleri ;
YERYÜZÜNÜN EN KÖKLÜ MİLLETİNİN ORDUSU OLMAK , Şereflerin en büyüğüdür. Ancak bu aynı zamanda büyük sorumluluk demektir. EFSANE TÜRKLERİN geleceği sizlere emanettir. Bu emanete; desteğimiz azaldı vesaire gibi bahaneler ile sahip çıkılmaz ise Türklerin gen yapılarındaki SAVAŞÇILIK RUHU TEKRAR ORTAYA ÇIKABİLİR.
Kandil dağlarına bomba atmak, Kerkük e girmek gibi aldatmacalara ordumuzun itibar edeceğine inanmıyorum. çünkü diğer yazılarımda belirttiğim gibi Yeterince çalışmıyoruz, teknoloji üretemiyoruz. Yani maddi gücümüzün sınırlı oldugunu unutmamalıyız. Ayrıca asıl vatan hainlerinin de içimizde olduğunu unutmayalım.
Bana göre çözüm; Türk Silahlı Kuvvetlerinin en üst düzeyde TÜRKLERİ KORUMA KONUMUNA geçmesidir.Yani yurtiçinde ve yurtdışında TÜRK devletine yapılan her saldırı ve plana TSK noktasal operasyon
düzenlemelidir. Bu bizim yaşam hakkımızdır. Artık konuşmak değil hareket zamanıdır. Saygılarımla.
Oguz solak---sanayici---kayseri. 24.06.2005
www.oguzsolak.comBu Konuya Verilen Cevaplar
Gönderen Email Adresi Gönderdiği Tarih

..Yeni Konu Ekle.. ..Konuları Göster..